Pozadie s panorámou Travian: LegendsNormálne mesto Travian: LegendsHoriace mesto Travian: Legends
Travian: Legends Castle BackgroundTravian: Legends Roman ArmyTravian: Legends Roman Commander

Pripoj sa k legendámSTRATEGICKÁ HRA PRE EXPERTOV

Skutočný MMO priekopník s tisíckami skutočných hráčov!

Vyber svoju legendu

Kladivo

Počúvaj zvuk bubnov počas behu k bránam svojich nepriateľov. Smej sa z ich vystrašených tvárí a ich malých obrán. Rohy sa rozozvučali – zbytočná námaha. S tovarom odídeš skôr, než ho ich priatelia pripevnia na kone. Ale prepady nestačia. Tvoja armáda bude rásť, preto budeš ešte nenásytnejší. Si voľný. Slobodný na dobitie každého rohu tohto sveta, až kým pred tebou všetci nepokľaknú.

Tvrdší ako oceľ

Vojny sa nevyhrávajú za jeden deň. Nechaj okolo seba pobehovať všetkých hlupákov, až kým nevytvoríš prosperujúcu ekonomiku. Budeš stáť na vrchole svojich hradieb a posmievať sa nespočetným armádam, ktoré budú strácať svoju guráž. Preľsti svojich súperov pri každom pohybe, ktorý spravia. Ukladaj pasce pre ich vojská a drž väzňov za výkupné. Spolupracuj so svojimi susedmi, vytvor chrbtovú kosť svojej aliancie a staň sa skutočným ochrancom ľudí.

Vedenie s veľkosťou

Alexander. Cézar. Ty. Niektorí lídri formujú celé éry histórie. Zmeň svoju alianciu z hordy bojovníkov na silu, voči ktorej niet odporu. Skutočný líder nesedí vo svojom hrade čakajúc na správnu chvíľu. Použi svoju charizmu a diplomatickú vieru, aby si udržal silu, manipuloval so svojimi súpermi a navždy si udržal svoje impérium. Nebuď len časťou príbehu. Rozprávaj ho. Táto éra patrí tebe.

attackerattacker
defenderdefender
leaderleader

Hraj s tisíckami iných

Skutočný MMO zážitok

Vstúp do príbehu rozprávaného komplexným webom akcií hráčov. Cestuj svetom, ktorý je taký obrovský, že aj tomu najrýchlejšiemu jazdcovi trvá niekoľko dní, kým ho prejde. Divokí Germáni, tvrdí Rimania a šikovní Galovia budú na tvojej strane – alebo ti budú stáť v ceste. Obchodné systémy plne ovládané hráčmi umožňujú správnej osobe zarobiť si majetok. Skús vlastniť každý unikátny artefakt – alebo najrýchlejšie vybuduj Div sveta v histórii. V Travian: Legends môžeš byť kýmkoľvek chceš.

Raj pre expertov v stratégii

Cesta k nadvláde

Najväčšie vzostupy začali rovnakým spôsobom: položením prvého kameňa. Odtiaľ je to úplne v tvojich rukách. Rozširuj svoj dosah, až kým sa prvé sídlo v tieni stromu nestane ríšou, v ktorej slnko nikdy nezapadne. Preskúmaj svet a nájdi oázu bohatstva. A nakoniec odstráň všetkých tých, ktorí sa ti pokúsia postaviť do cesty. Ovoce tvojej práce sa ukáže pri každej budove, každom vojakovi a pri každom pokroku, ktorý rozvíja tvoju civilizáciu.

Epická MMO vojna

Prejav sa

Plamene trosiek, ktoré stúpajú k oblohe, rozbité budovy a nádeje na obranu. Ako obloha tmavne od dymu, zem sa trasie pod prichádzajúcou armádou. Vitaj na ihrisku pre dospelých. Dokáž z čoho si vyrobený pred tisíckami ostatných hráčov a zaslúž si svoje miesto vo svete Travianu. Exceluj s najmúdrejšou stratégiou alebo na len zaútoč na hodinu, každú hodinu. História sa netvorí na starých radniciach, rozhoduje sa o nej na bojovom poli. Si zbabelý – alebo dobyvateľ?

Pamiatky večnosti

Div sveta

Nezažil si skutočnú silu, kým nevytvoríš niečo tak monumentálne, celý svet sa zastaví, aby jej vzdal úctu. Spoločne so svojou alianciou vztýč Div sveta a server je tvoj. Budú sa bojovať najväčšie vojny, najsilnejšie konfederácie budú viesť zápasy a nakoniec to môže skoliť len jediný rozhodujúci ťah. V tomto okamihu pravdy sa priatelia stávajú drsnými nepriateľmi a starí súperi utvárajú zúfalé spojenectvá. Nastal čas, aby sa hrdinovia stali legendami. Si pripravený?

Jedinečné moci

typetypetype