„Travian: Legends“ panoramos fonas„Travian: Legends“ normalusis miestas„Travian: Legends“ degantis miestas
Travian: Legends Castle BackgroundTravian: Legends Roman ArmyTravian: Legends Roman Commander

Prisijunkite prie garsiojoSTRATEGINIO ŽAIDIMO EKSPERTAMS

Tikras daugelio žaidėjų interneto žaidimo pradininkas su tūkstančiais tikrų žaidėjų!

Pasirinkite savo legendą

Kūjis

Pajuskite būgnų garsą lėkdami priešų vartų link. Juokitės iš jų persigandusių veidų ir menkutės gynybos. Jau pučiami ragai? Tuščios pastangos. Būsite dingę su gėrybėmis dar prieš jų draugams pasibalnojant arklius. Tačiau antpuolių nepakanka. Jūsų armija didės, o kartu augs jūsų troškimas gauti daugiau. Esate laisvas. Laisvas užkariauti kiekvieną pasaulio kampelį, kol visi klaupsis prieš jus ant kelių.

Kietesnis už plieną

Karo per dieną nelaimėsi. Tegul visi kvailiai laksto pliekdamiesi tarpusavyje, o jūs tuo tarpu sukurkite klestinčią ekonomiką. Stovėsite ant tvirtovės sienų šaipydamiesi iš kovos dvasią prarandančių nesuskaičiuojamų armijų. Pergudraukite savo priešininkus visada būdami žingsniu priekyje. Renkite spąstus jų kariams ir imkite belaisvius išpirkai. Bendradarbiaukite su kaimynais, suformuokite savo aljanso stuburą ir tapkite tikru žmonių gynėju.

Vadovaukite didingai

Aleksandras. Cezaris. Jūs. Kai kurie lyderiai formuoja ištisas istorijos eras. Pakilkite ir paverskite savo aljansą iš karių ordos tokia jėga, su kuria būtų neįmanoma varžytis. Tikras lyderis nesėdi pilyje, laukdamas tinkamos akimirkos. Pasinaudokite savo charizma ir diplomatine klasta, kad išlaikytumėte valdžią, manipuliuotumėte priešininkais ir išsaugotumėte nesubyrėjusią imperiją visiems laikams. Nebūkite tiesiog istorijos dalis. Pasakokite ją. Ši era yra jūsų.

attackerattacker
defenderdefender
leaderleader

Žaiskite su tūkstančiais kitų žmonių

Daugelio žaidėjų interneto žaidimas, kuris tikrai įtrauks

Įsitraukite į istoriją, kuri visa paremta sudėtingu žaidėjų veiksmų tinklu. Keliaukite po tokį didžiulį pasaulį, kad ir greičiausiam raiteliui prireiktų daugybės dienų norint pasiekti kitą jo kraštą. Nuožmūs germanai, ištvermingi romėnai ir gudrūs galai bus jūsų pusėje, o gal stovės jums skersai kelio? Prekybos sistema visiškai priklauso nuo žaidėjų, todėl galima susikrauti turtus, jei tik mokėsite tuo pasinaudoti. Pamėginkite įgyti kiekvieną unikalų artefaktą arba taip greitai pastatyti Pasaulio stebuklą, kaip iki šiol dar niekam nepavyko. Žaidime „Travian: Legends“ galite būti kuo panorėję.

Strategijos ekspertų rojus

Kelias į valdžią

Visi didieji sumanymai prasidėjo vienodai – nuo pirmojo padėto akmens. Nuo čia viskas yra jūsų rankose. Išplėskite savo ribas tiek, kad pirmoji gyvenvietė medžio šešėlyje taptų milžiniška imperija, kurioje niekada nenusileidžia saulė. Tyrinėkite pasaulį ir raskite gėrybių oazes. Galiausiai pašalinkite visus tuos, kas bandys jums stoti skersai kelio. Jūsų darbo vaisiai bus matyti sulig kiekvienu pastatu, kiekvienu kariu ir kiekvienu žingsniu pirmyn, vedančiu į jūsų civilizacijos klestėjimą.

Epinis karas internetiniame daugelio žaidėjų žaidime

Įrodykite, ką galite

Danguje besidraikančios liepsnos, griūvantys pastatai ir viltys apsiginti. Žemė dreba artėjant armijai, o dangus pajuoduoja nuo dūmų. Sveikiname apsilankius suaugusiųjų žaidimo aikštelėje. Tūkstančiams kitų žaidėjų parodykite, iš kokio molio esate drėbtas, ir pelnykite savo vietą „Travian“ pasaulyje. Pralenkite juos parengę sumaniausią strategiją arba plėškite juos kas valandą, be sustojimo. Istorija nekuriama senose rotušėse, jos eiga sprendžiama mūšio lauke. Esate bailys ar užkariautojas?

Amžinybės paminklai

Pasaulio stebuklas

Tikrą galią patirsite tik tada, kai pastatysite ką nors tokio monumentalaus, ką pagerbti sustotų visas pasaulis. Pastatykite su savo aljansu pasaulio stebuklą, ir serveris bus jūsų. Vyks didžiausi karai, kovos stipriausios sąjungos, o galiausiai viskas gali priklausyti nuo vieno lemiamo sprendimo. Sulaukus šios tiesos akimirkos draugai tampa aršiausiais priešais, o seni priešininkai sudaro žūtbūtinius aljansus. Tai laikas, kai herojai tampa legendomis. Ar esate pasiruošę?

Unikalios galios

typetypetype