Travian: Legends – panoramatické pozadíTravian: Legends – normální městoTravian: Legends – hořící město
Travian: Legends Castle BackgroundTravian: Legends Roman ArmyTravian: Legends Roman Commander

Začni hrát slavnouSTRATEGICKOU HRU PRO EXPERTY

Skutečný průkopník mezi MMO hrami s tisíci reálných hráčů!

Vyber si svou legendu

Kladivo

Vnímej zvuk bubnů, zatímco pochoduješ k branám svých nepřátel. Vysměj se jejich vyděšeným obličejům a jejich nepatrné obraně. Troubení na rohy jim už nepomůže. Budeš pryč i s jejich surovinami dříve, než jejich přátelé osedlají své koně. Ale loupeže nestačí. Tvá armáda poroste a ty budeš toužit po něčem větším. Můžeš vše. Dobývej každý kout tohoto světa, dokud všichni v tvé přítomnosti nepokleknou.

Tvrdší než ocel

Války se nevyhrávají za den. Nech všechny ty pošetilce pobíhat okolo a vybíjet se navzájem, zatímco buduješ prosperující ekonomiku. Pak budeš stát na vrcholu svého opevnění a vysmívat se nespočetným armádám ztrácejícím kuráž. Přechytrač své protivníky při každém jejich tahu. Pokládej pasti na jejich jednotky a chtěj výkupné za zajatce. Spolupracuj se svými sousedy, vytvoř jádro své aliance a staň se skutečným ochráncem obyvatel.

Veď ke slávě

Alexandr. Caesar. Ty. Někteří vůdci formují celé historické epochy. Buď u vzestupu své aliance – z hordy válečníků vytvoř nepřemožitelnou sílu. Skutečný vůdce nesedí na svém hradě, čekaje na správný okamžik. Využij své charisma a diplomatickou záludnost k získání moci, zmanipulování svých nepřátel a udržení své říše u moci navěky. Nebuď jen součástí příběhu. Vyprávěj ho. Tato epocha je tvoje.

attackerattacker
defenderdefender
leaderleader

Hraj s tisíci dalšími

Skutečný MMO zážitek

Vstup do příběhu kompletně vyprávěného komplexní sítí hráčských akcí. Cestuj ve světě tak obrovském, že i nejrychlejšímu jezdci trvá jeho přejetí několik dní. Lítí Germáni, neústupní Římané a zruční Galové budou na tvé straně – nebo v cestě. Obchodní systémy provozované hráči umožňují schopnému člověku vydělat jmění. Zkus získat všechny unikátní artefakty – nebo postavit div světa nejrychleji v historii. V Travian: Legends můžeš být kýmkoli jen chceš.

Ráj pro strategické experty

Cesta k moci

I ty největší vzestupy vždy začaly stejně: položením základního kamene. Od té chvíle je to zcela ve tvých rukou. Zvětšuj svůj dosah, dokud se první osada ve stínu stromu nestane říší, nad kterou slunce nikdy nezapadá. Objevuj svět a nalézej oázy bohatství. A nakonec znič všechny, kdo se ti pokusí postavit do cesty. Plody tvé práce se ukážou s každou budovou, každým vojákem a každým pokrokem, který povede k rozvoji tvé civilizace.

Velkolepá válečná MMO hra

Ukaž se

Hořící trosky tyčící se do nebes, zničené budovy a naděje na obranu. Země se otřásá pod přicházející armádou, zatímco nebe se zahaluje kouřem. Vítej na hřišti pro dospělé. Prokaž tisícům dalších hráčů, co v tobě je, a získej svou pozici ve světě Travianu. Vynikni s nejmazanější strategií, nebo prostě pořádej nájezdy každou hodinu. Historie se neodehrává ve starých radnicích, ale na válečném poli. Jsi zbabělec – nebo dobyvatel?

Věčné monumenty

Div světa

Skutečnou moc nezažiješ do chvíle, kdy postavíš něco tak velkolepého, že se tomu přijde poklonit celý svět. Postav společně se svou aliancí div světa a podmaň si svět. Proběhnou veliké války, nejsilnější spojenectví se budou otřásat v základech a v závěru může rozhodnout jeden jediný tah. V tomto okamžiku pravdy se přátelé stanou nepřáteli na život a na smrt a staří rivalové uzavřou spojenectví. Je čas, aby se hrdinové stali legendami. Jsi připraven?

Unikátní síly

typetypetype